piątek, 15 lipca 2016

Kocham swój kraj.

Jak się cieszę ,że mieszkam w Polsce. Jest jak jest, ale nie muszę widywac na ulicy uzbrojonych po zęby żołnierzy, chodzących z bronią gotową do strzału. Nie muszę widywać w marketach i na mieście masy murzynów i Arabów i zastanawiać się czy któryś z nich nie ma pasa szahida pod ciuchami.

Źródło Internet 

Czuję się bezpiecznie. Do Polski póki co nie wjechał żaden z przyklepanych przez rząd Kopacz "uchodźców" i mam nadzieję, że tak zostanie!!!

Europa musi się w końcu obudzić! Polityka multikulti to pomyłka, to nie działa, muzułmanie się nie asymilują, trzeba być szalonym, by wpuszczać te obce kulturowo masy do naszej Europy. To nasz dorobek, nasza kultura, nasze dziedzictwo a włodarze Europy marnotrawią to garściami na tamtych. Nigdy tego nie zrozumiem! To samobójstwo. To co się dzieje w tych krajach gdzie jest ich dużo tylko pokazuje do czego to wszystko prowadzi. Kto tego nie widzi jest ślepcem. Kto to popiera jest szalony.

Jeszcze nie jest za późno, jeszcze to wszystko można odwrócić. Nie holować ich łodzi do brzegu Europy, ale zawracać skąd przybyli jak to robi Australia. Zamknąć szczelnie granice. Uciąć im socjal. Nie dostosowywać się do nich, ale skoro tu są muszą stosować się do naszych praw. Nasz naród, nasza odrębność, historia, religia, kultura, to nasze skarby. Nie można tego roztrwaniać. Za nic!  Tylko jednolity naród jest gwarantem bezpieczeństwa dla swoich obywateli. Szczególnie w tych czasach.18 komentarzy:

 1. Z tymi zolnierzami to nie do konca sie zgadzam..a co robia Amerykanie w Polsce? Po co budujemy tarcze antyrakietowa ? Nie znasz dnia ani godziny... nie uwazam zeby Polska byla bezpiecznym krajem...z jednej strony Rosja, ktorej nie podoba sie , ze USA do wszystkiego sie miesza,z drugiej migranci, ktorych jest tysiace tuz przy poskiej granicy z Niemcami...
  Nie wiem jak dlugo bedzie pokoj na tej ziemi... sytuacja jest dosc napieta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednak i tak nie ma co porównywać sytuacji np. Francji do Polski. W Polsce jest bezpieczniej, może dlatego, że nie daliśmy sobie do końca wmówić, że jesteśmy ciemnogrodem i w ogóle do niczego, i że za wszelką cenę powinniśmy naśladować zachód. Mi także nie podoba się polityka zadłużonego po uszy USA, oni zawsze przede wszystkim będą dbali o swój interes-o swoją kasę. Jak brak USA pieniędzy, to oni zaczynają wojnę. To niebezpieczne..
   Mama trójeczki

   Usuń
  2. A ja chcę mieszkac w kraju gdzie szanowany jest każdy człowiek, w kraju tolerancyjnym a nie ksenofobicznym, w kraju prawdziwie chrześcijański gdzie przypowieśc o miłosiernym samarytaninie nie jest tylko biblijna legendą ale wzorem do naśladowania, dziś media podają nagłówki, że niby cały świat płacze gdy gina niewinne dzieci, zapominając jednocześnie dodać, ze chodzi o bogate europejskie dzieci, bo gdy gina dzieci syryjskie, irackie czy afrykańskie, to ten sam świat ma wyjebane na to. Europa sama sobie winna tworząc społeczeństwa multikulti, zepchnięte na margines społeczny, a biedę i brak perspektyw wykorzystują ekstremiści zISSis, z jednej strony mamy biedotę żyjąca z zasiłków a z drugiej przepych i bogactwo Europejczyków, którym się nie raz w dupach od tego wszystkiego przewraca. Nic nie dadzą kolejne bzdurne marsze milczenia, czy potępianie zamachu. Europa musi się przewartościwać, ale nie kombinować jak korzystać za darmo z bogactw naturalnych Afryki, tylko jak tym krajom pomóc, przeciez gdyby świat tzw cywilizowany chciał to w Afryce ani wojny ani głodu by nie było, ekstermizmu też nie. A idiotów nie brakuje nigdzie ot nasz Kajetan P.
   Patrząc na sytuacje w naszym kraju, dużo nie trzeba aby do czegoś doszło, społeczeństwo już zostało skłócone i podzielone na lepszy i gorszy sort, ale mam nadzieje, że po 3,5 roku ten ekstermistyczny rzad razem ze swoim notariuszem znikną ze sceny. Magda

   Usuń
  3. Tak, ci źli, biali, niedobrzy Europejczycy. Proponuję mniej telewizji a więcej samodzielnego myślenia.

   Usuń
  4. Moim zdaniem nie ma winy po jednej stronie. Wszyscy są w jakimś stopniu winni. Nie można generalizować i mowic, że każdy jest taki sam. Ja też się boję o to co się dzieje n świecie. Tym bardziej,że M pracuje za granicą i w Niemczech pełno jest obcokrajowców. On de facto też jest obcokrajowcem. Ale nie w głowie mu polityka tylko praca. To jest mega trudny temat. Oby wojny u nas nie było.

   Usuń
  5. Winę ponoszą ci,którzy otworzyli granice przed tymi masami. Dlatego teraz jest taki syf.

   A Twój mąż pracuje uczciwie, nie robi rozróby, integruje się, szanuje kraj,który daje mu pracę.

   Usuń
  6. W ogóle to myślę sobie co musi mieć w głowie taki zamachowiec? Dla jakiejś idei zabić tyle osób? Niech wrócą do siebie i tam pokazują na co ich stać. Moim zdaniem uciekają bo u siebie są bezsilni a tutaj w Europie zamiast zająć się pracą i życiem nagle poczują się kimś i im odbija.

   Usuń
  7. Chcą wszystko za darmo, ciągle im mało. W większości analfabeci i dzicy ludzie. To,ze w Europie jest dobrobyt nie przyszło to z kosmosu to owoc ciężkiej,parusetletniej pracy Europejskich narodów. A u nich? Dzicz ,brak cywilizacji i Koran. To mają w głowie.

   Usuń
 2. Źle się dzieje i nikt nie jest wstanie tego zmienić.
  Zamachy terrorystyczne zaczęły się dawno temu , nasi żołnierze ginęli w Afganistanie i Iraku . Uchodźcy, muzułmanie, Turcy tego u nas jest malutko ale już w NIemczech na każdym kroku, więcej ich niz Niemców. Mieszkałam tam i kobiety ubrane od stóp do głów przyprawialy mnie o strach a teraz? Współczuję tym którzy żyją w strachu. Polska nie jest super, za granicą mówią , że jesteśmy krajem zacofanym. A ja wolę żeby Polaska była krajem bezpiecznym żeby moje dzieci nie musiały widzieć tego co dzieje się we Francji. To jest straszne .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda,u nas jak na razie jest ich niewiele i mam nadzieję,że tak zostanie! Nie chce by moim sąsiadami byli obcy. Nie ufam im i boję się ich. Tu jest Polska! Nie po to nasi przodkowie walczyli i przelewali krew za naszą wolność i niepodległość by teraz to wszystko narażać. W Polsce jest jak jest,ale jesteśmy jednym z ostatnich jednolitych narodów w Europie i jest to ogromna wartość, której nam zazdroszczą. To co "zachodnie" przestaje być porządane i stawiane za wzór. Nastąpił powrót do konserwatywnych wartości.

   Usuń
 3. Mam bardzo podobne odczucia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo masz dzieci i chcesz ich bezpieczeństwa...

   Usuń
  2. I ja się pod Tym podpisuje...

   Usuń
  3. Trzeba odważnie i nie bać się walczyć o swoje!

   Usuń
 4. Ja nie lube tak kontrowersyjnych tematów - pamiętajmy co ma być to i tak się wydarzy... jeszcze kilka lat temu Turcja - kraj marzeń a dziś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba podejmować i trudne tematy. To temat istotny bo dotyczy nas, naszej cywilizacji i tego w jakich czasach będą żyć nasze dzieci. A o tym my decydujemy tu i teraz.

   Usuń
 5. Zgadzam się z Tobą w 100%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to fajnie: ):) w nas jest siła!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...