środa, 17 sierpnia 2016

...drugi syn.

W nawiązaniu do ostatniego posta: ) koleżanka mi dzisiaj wysłała zdjęcie swojego niespełna trzymiesiecznego synka: ) słodki, do zacałowania! 

Gdybyśmy...
Mieli więcej kasy! Byli nieco młodsi! 
Mieli może więcej sił, cierpliwości do siebie. To zdecydowalibyśmy się: ) dzieci są największym darem, są wspaniałe. Zazdroszczę mamom trójeczek, zazdroszczę tej odwagi, której mi brakuje. 

Ten drugi syn tak mi chodzi po głowie, dlaczego??? 

10 komentarzy:

 1. Meg, życie nas czasami zaskakuje..... ja miałam juz dwójke dzieci, byłam po rozwodzie i w nowym związku, dzieci juz nie chciałam.... i co ? urodziłam najmłodszą w wieku 43 lat, różnica między dziewczynami jest 20 lat....lekarz "leczył mnie na przekwitanie" ha ha
  więc może doczekasz się małego synusia ?
  życzę ci tego z całego serca....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto wie co życie przyniesie...bardziej sobie tak marzę i to marzenie o synku leży na półce z tych "nie do spelnienia "

   Usuń
 2. Może poczułabyś się młodsza i bogatsza mając drugiego syna własnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem o tym przekonana,ze by tak było. Czulabym się wtedy młodsza,bardziej spełniona jako kobieta i mama. Chociaż też na pewno bardziej zmęczona: )

   Usuń
 3. A może warto spróbować? Cierpliwość - komu jej nie brakuje;)?
  Ja z perspektywy czasu wiem jedno - gdybym nie spróbowała trzeci raz - bardzo bym żałowała. W życiu najcenniejsze są: wiara i ...samo życie. Bezcenne wartości.
  Powodzenia:)
  Poza tym doświadczenie uczy, że jeśli ufa się Bogu, to kasa pojawia się w jakiś zadziwiający sposób w swoim czasie:)
  maama trójeczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś to już słyszałam, ze czasem kasa się pojawia w sensie.ze nagle okazuje się,ze wystarczy na wszystko. Czy się zdecydujemy? Myślę,że nie i jak pisałam, to będzie marzenie które się nie spelni.
   Chyba że los zdecyduje inaczej za nas.:)

   Usuń
 4. a może właśnie synek zamieszkał u Ciebie...? albo zamieszka wkrótce....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie teraz: ) a czy w przyszłości? I chciałabym i boję się.też nie mam żadnej pewności, ze byłby to ten wymarzony chłopiec.

   Usuń
 5. Ja nawet na drugie dziecko nie mam odwagi i obawiam się, że mogłabym sobie nie poradzić, nie ogarnąć wszystkiego. Ale jeśli czujesz, że faktycznie bardzo tego chcesz - to może warto jeszcze spróbować i nie rezygnować z marzeń ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieci to ogromna odpowiedzialność, to prawda. Nie jest łatwo podjąć decyzję,np j zawsze rozważam wszystkie za i przeciw. Też balabym się mieć trzecie dziecko, ze sobie nie poradzę, że nadmiar obowiązków mnie przyciągnięcie.:) to bardziej na zasadzie, chciałabym, ale boję się: )

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...