sobota, 17 grudnia 2016

4 lata mojej największej miłości

Moj kochany synuś skończył w październiku 4 lata. 
4 latka :)
Moja największa miłość. 


Duży z niego kawaler.
Ubranka 110/116.
20 białych zdrowych ząbków. 
Rozmiar buta 27/28

Ma charakter. Zaczęło się zaznaczac u niego poczucie humoru,  np jak ogląda bajkę i jest coś zabawnego to się śmieje; ) fajnie patrzeć jak się rozwija jak postępuje jego rozwój emocjonalny. Jest kochany i wrażliwy. Empatyczny. Lubi się przytulic. Ale lubi też postawić na swoim i jest uparty jak osiol; )

Mówi pieknie całymi zdaniami. Nadal niestety nie wymawia głosek k i g,  zastępując je t i d, ale biorąc pod uwagę ze zacząlepiej mówić późno po 2 i pół roku to postęp jest ogromny. 

Jest śmiały i towarzyski. Nie wstydzi się dawno nie widzianej rodziny ani sąsiadów. Jest otwarty,  powiedz dzień dobry i do widzenia :) budzi powszechną sympatię. Niestety chodzi mało do przedszkola bo choruje ale lubi chodzić i nawet po przerwie idzie chętnie i raźno. 

Jedzenie... jest niejadkiem chociaż nie wygląda. Lubi jesc wybrane rzeczy , nie zje żadnej ryby ani nic smazonego. Uwielbia sosy. Nie chce też jesc skórek od chleba :) 

Zna cyfry i litery. 
Interesuje się różnymi rzeczami np lubi oglądać ze mną Cejrowskiego lub Galileo; ) zna sporo flag i w zasadzie wszystkie marki samochodów. Uczę tez go angielskich słów zawsze coś; )

Jest moja dumą i ogromną miłością. Nigdy nie podejrzewałam, że można tak czuć. On jest na zawsze w moim sercu i myślach jest moim największym skarbem i spelnionym marzeniem. 

Uwielbiam sprawiać mu radość. Spędzać z nim czas i rozmawiać :) jak jest u dziadków np kilka dni to za nim tęsknimy, dom bez niego jest jakiś taki pusty... On wnosi tyle energii i pozytywnych emocji. 

Sto lat kochany synku! 

6 komentarzy:

 1. Sto lat dla synka, dużo zdrówka i szczęścia, reszta sama się ułoży :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję to prawda jak jest zdrowie to reszta się ułoży; )

   Usuń
 2. tak, to największa MIŁOŚĆ..... wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję wszystkim imieniu synka *

   Usuń
 3. Wszystkiego dobrego dla Synka. Niech rosnie zdrowo!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...